Log ind

2005

  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /var/www/hf2000.dk/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.

Holdleder(e)

Navn Lars Herlow
Adresse Ubberødvej 19
Telefon 20965310
Postnr/by 2970 Hørsholm
Email lherlow@gmail.com

Træner(e)

Navn Lars Herlow
Adresse Ubberødvej 19
Telefon 20965310
Postnr/by 2970 Hørsholm
Email lherlow@gmail.com

Navn Jesper Skotte
Adresse Nedenomsvej 7
Telefon 30502685
Postnr/by 2970 Hørsholm
Email jsk@dgu.org

Træningstider

DagTidSted
Mandag16.00 - 17.30SPORTEN, Høsterkøb
Onsdag16.00 - 17.30SPORTEN, Høsterkøb

Kampe

DatoModstanderSpillestedSpilletidMødestedMødetidÆndret

Beskeder fra holdleder/træner(e)

C-holdet medaljestævne Græsted søndag 5 oktober kl 1400-1600

C-holdet

Lucas (Målmand)
Emil (Målmand)
Wilfred
Daniel
Frederik
Malthe
William
Jacob

Adresse: Græsted Stadion, Larsensvej 15 B, 3230 Græsted
Vi mødes omklædte og kampparate kl 1345 - første kamp er kl 1420, vi skal spille 3 kampe

C hold medaljestævne 5 oktober Græsted Stadion kl 1340-1600

C holdet skal til medaljestævne på Græsted Stadion søndag 5. oktober kl. 13.40 – kl. 16.00 på bane 6 & 7.

Der er medaljer til alle hold

tilmelding til Jesper på jsk@dgu.org 30502685

C hold medaljestævne 5 oktober Græsted Stadion kl 1340-1600

C holdet skal til medaljestævne på Græsted Stadion søndag 5. oktober kl. 13.40 – kl. 16.00 på bane 6 & 7.

Der er medaljer til alle hold

tilmelding til Jesper på jsk@dgu.org 30502685

C Hold stævne Slangerup søndag 28/9

C holdet

Lucas (Målmand)
Emil (målmand)
Malthe
Daniel
Frederik
William

mødetid 0940 omklædte.

MVH Jesper

B HOLD - Afsluttende Medalje Stævne Søndag d.5/10 i Græsted

Efterårets sidste udendørs stævne i Græsted kl 12.40 - 15.40

Der er medalje uddeling efter stævnet.

Hvem kan spille ??

Skriv til mig på lherlow@gmail.com

Sportslige Hilsner

Lars

Landskamptur Tirsdag d. 14/10 Danmark - Portugal

Tilmeldte er :

Marcus
Emil
Malthe
Augustus
Magnus
Wilfred
Victor
Vilfred
Daniel
Eik

Vi Mødes kl 18.00 på sporten

Afgang kl 18.15.....Så kører vi til McDonalds i Gentofte & spiser inden kampen.

Christian ( Eik´s far ) har selv skaffet 1 billet, så han tager med dvs vi er 3 voksne...Jesper, Christian & Undertegnede + 10 børn.

Vi kører i 3 biler ( Jesper´s , Christian´s & Min )

Kampen er kl 20.45 dvs færdig ca kl 22.30 så afhentning er kl 23.10 på Sporten igen.

Vel Mødt

Lars

B Holdet til Stævne Søndag d.28/9

Så er holdet sat :

Augustus
Magnus
Vilfred
Victor (M)
Eik
Carl H
Anton
William

Mødetid kl 09.40...vi finder hinanden som vi plejer ( P Plads eller bane )

Mødested BIRKERØD IDRÆTSCENTER, Bistrupvej 1, 3460 Birkerød

Kampe kl 10 - 13

Husk : Proviant + VARMT Tøj til imellem kampene

Sportslige Hilsner

Lars

C Hold stævne Slangerup søndag 28/9

C holdet skal spille stævne søndag 28/9 kl 1000-1200 vi mødes 0940 Idrætsvej 3-5, 3550 Slangerup

meld til mig hvem der kan spille på jsk@dgu.org 30502685

mvh Jesper

Stævne Søndag d.28/9 B HOLD

Stævne I Birkerød , Søndag d.28/9 , kl 10 - 12.45

Hvem kan spille ??

Skriv til mig : lherlow@gmail.com

KH

Lars

træning aflyst mandag den 15/9

Kære spillere/forældre

jeg er desværre blevet forhindret af arbejde og kan ikke træne drengene i morgen. BEKLAGER det sene afbuds tidspunkt.

Vi træner lidt ekstra onsdag.

god aften